ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14897044
*
nr 1489 7044
Spegel
147x56cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 september 2022
kl 20:32:27
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/9 13:08:48
1
500 kr
11/9 20:01:59
2
Vinnande bud
12/9 20:04:00
1
700 kr
12/9 20:04:00
2
800 kr (Budbetjänt)
12/9 20:04:03
1
900 kr
12/9 20:04:03
2
1.000 kr (Budbetjänt)
12/9 20:04:14
1
1.100 kr
12/9 20:04:14
2
1.200 kr (Budbetjänt)
12/9 20:25:29
3
1.300 kr
12/9 20:25:29
2
1.400 kr (Budbetjänt)
12/9 20:26:41
3
1.500 kr
12/9 20:26:41
2
1.600 kr (Budbetjänt)
12/9 20:27:27
3
1.700 kr
12/9 20:27:27
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
9165 Spegel
Gustaviansk stil, 60x28 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:58
-
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:45
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1489 7044
Spegel
147x56cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 september 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/9 13:08:48 | 1 | 500 kr |
11/9 20:01:59 | 2 | Vinnande bud |
12/9 20:04:00 | 1 | 700 kr |
12/9 20:04:00 | 2 | 800 kr (Budbetjänt) |
12/9 20:04:03 | 1 | 900 kr |
12/9 20:04:03 | 2 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
12/9 20:04:14 | 1 | 1.100 kr |
12/9 20:04:14 | 2 | 1.200 kr (Budbetjänt) |
12/9 20:25:29 | 3 | 1.300 kr |
12/9 20:25:29 | 2 | 1.400 kr (Budbetjänt) |
12/9 20:26:41 | 3 | 1.500 kr |
12/9 20:26:41 | 2 | 1.600 kr (Budbetjänt) |
12/9 20:27:27 | 3 | 1.700 kr |
12/9 20:27:27 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
9165 Spegel
Gustaviansk stil, 60x28 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:58 -
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:45